- Advertisement -

TAG

Reshje bore

Aksi Rrogozhinë – Lushnjë nën pushtetin e akullit, furgoni ‘fluturon’ përmbys në arë

Autostrada Rrogozhinë-Lushnjë në të gjithë gjatësinë është e mbuluar nga akulli dhe rrezikon seriozisht levizjen e mjeteve të qarkullimit në të. Prania e dëborës e...

Parashikimi i motit 13 shkurt

Sipas MeteoAlb, vendi ynë gjatë paradites do të jetë me vranësira të shumta të cilat do të krijojnë mundësi për reshje të pakta shiu...

Temperaturat ulen ndjeshëm,ngricat mbërthejnë të gjithë vendin

Vendi ynë është përfshirë nga moti i keq dhe temperaturat e ulëta që prej mbrëmjes së djeshme. Dibra nën pushtetin e akullit Në zonat malore të...

Latest news

- Advertisement -