- Advertisement -

TAG

Rezart Veleshnja

Nuk flasin më… Çfarë ka ndodhur mes Olsi Bylykut dhe Rezart Veleshnjës

Olsi Bylyku bë i njohur përmes emsionit të humorit Portokalli. Ai u kthye shumë shpejt në një nga figurat më të dashura të ekranit...

Pasi e quajti të mbivlerësuar, Rezart Veleshnja sqaron deklaratën për Gaz Pajën

I pyetur për një emër të  një aktori të mbivlerësuar në “Shiko Kush Luan” Rezarti nuk u rezervua aspak për t’u përgjigjur, duke përmendur...

“Demon”,Kleoniki Delijorgji shprehet kështu për aktorin e njohur të humorit të Portokallisë

Kleoniki Delijorgji ishte një ndër të ftuarat e puntatës së sotme në spektaklin “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollca. Pjesë e emisionit...

Latest news

- Advertisement -