- Advertisement -

TAG

rivalet

“El Classico”/ Barca dhe Reali përballen sot

Derbi i quajtur “El Classico” do të luhet sot nga ora 16:00 në stadiumin ikonik “Camp Nou”.Skuadra e Real Madridit nesër pritet që të...

Latest news

- Advertisement -