- Advertisement -

TAG

Roza Lati

Shqipëria e mbuluar nga dëbora, Roza Lati ‘ngacmon’ fansat duke ekspozuar të pasmet mbi jaht

Vendi ynë sot është mbuluar thuajse i gjithë nga dëbora, kryesisht veriu dhe juglindja e vendit, por dhe Elbasani me Tiranën janë zbardhur nga...

Latest news

- Advertisement -