- Advertisement -

TAG

Rrëmbim

Nuk iu bind kriminelëve që të shiste drogë/ E rrëmbejnë dhe e rrahin për orë të tëra

Një gjykatë në Britaninë e Madhe ka nisur një proces ndaj disa personave, pjesë e një grupi kriminelësh pasi ushtruan dhunë dhe torturuan një...

Publikohen detaje të reja nga zhdukja e 19-vjeçares shqiptare/ Ku ndodhet ajo?

Publikohen detaje të reja nga zhdukja e 19-vjeçares Artemis Vasili në kryeqytetin grek, Athinë. Detajet janë bërë publike në emisionin “Dritë në Tunel”. “Policia e Omonia...

Vëllai i 19-vjeçares shqiptare të zhdukur në Greqi, i bën thirrje rrëmbyesve:”Jepuni fund mundimeve tona”

Aris Vasili, vëllai i 19-vjeçares shqiptare të zhdukur në Greqi, i bën thirrje rrëmbyesve të lirojnë motrën e tij. Bëhet fjalë për vajzën e quajtur...

Arrestohet Sokol Lepuri pasi akuzohet për rrëmbimin e 21-vjeçares

Sokol Lepuri është arrestuar ditën e sotme nga policia e Kosovës, pasi akuzohet për rrëmbimin e 21-vjeçares nga Burreli, Alestina Gjoni dy vite më...

Latest news

- Advertisement -