- Advertisement -

TAG

rreshja shiu

Moti i keq/ 7000 banesa pa energji elektrike në Peqin

Moti i keq dhe me reshje shiu është bërë shkak i ndërprerjes së energjisë elektrike për 7000 banesa në qytetin e Peqinit. Moti...

Latest news

- Advertisement -