- Advertisement -

TAG

Rreshje shiu

Parashikimi i motit për sot/ Vranësira dhe rreshje shiu

Sipas MeteoAlb, vranësira të shpeshta të cilat herë pas here pësojnë zhvillim dhe sjellin reshje shiu e dëbore dominojnë deri në pasdite në vendin...

Vranësira në të gjithë vendin/ Njihuni me parashikimin e motit

Sipas MeteoAlb: Pjesa e parë e ditës do të mbetet në mbizoterimin e motit me diell në të gjithë vendin. Ndërsa pjesa e dytë...

Parashikimi i motit për ditën e sotme/ Vranësira dhe rreshje shiu

Sipas MeteoAlb: Shqipëria mbetet në ndikimin e vranësirave dhe rrebesheve të shiut deri në orët e mesditës kur moti fillon dhe përmirësohet gradualisht në...

Latest news

- Advertisement -