- Advertisement -

TAG

rreshje

Rreshje të izoluara shiu/ Parashikimi i motit për datën 2 dhjetor

Sipas MeteoAlb, vijon ndikimi i masave ajrore verilindore gjatë paradites duke kushtëzuar kthjellime dhe vranësira kalimtare. Por mesdita sjell zhvillim të vranësirave duke gjeneruar...

Nga java tjetër nis dëbora/ Zonat me rreshjet më të dendura

Temperaturat mesatare janë ulur me disa gradë gjatë kësaj jave në vend, ndërsa në vijim pritet që të fillojnë reshjet e dëborë duke na...

Dimri troket këtë mesjavë në vend/Shira dhe rreshje dëbore në vend

Dimri ka ardhur tashmë në Shqipëri, me shira, temperatura të ulta si edhe reshje dëborë tashmë në zona të ndryshme të vendit. Meteoalb ka ...

Latest news

- Advertisement -