- Advertisement -

TAG

rreshqitje

Mjeku rrëshqet në akull, pëson fraktura të rënda

Dibër, mjeku rrëshqet në akull, pëson fraktura të rënda Rrugët e brendshme të qytetit të Peshkopisë janë kthyer në një problem për këdo për shkak...

Nga Pishkashi dhe Stëbleva, deri në Gjinar, akset rrugore që duhet të keni kujdes. Komunikata e Shtabit Emergjencave Elbasan

  Informacion i ores 8.30 per Qarkun Elbasan Sipas informacioneve te marra, rezulton se ne qarkun Elbasan nuk kemi pasur reshje shiu dhe aktualisht kemi mot...

Latest news

- Advertisement -