- Advertisement -

TAG

Rritje pagash

Edi Rama: Rritja e pagave për të gjitha kategoritë fillon më 1 Janar

Kryeministri Edi Rama në një konferencë për shtyp ka deklaruar sot vendimin final për rritjen e pagave të mjekëve dhe arsimtarëve, ku thekson se...

Latest news

- Advertisement -