- Advertisement -

TAG

rrogozhinë

Aksi Rrogozhinë – Lushnjë nën pushtetin e akullit, furgoni ‘fluturon’ përmbys në arë

Autostrada Rrogozhinë-Lushnjë në të gjithë gjatësinë është e mbuluar nga akulli dhe rrezikon seriozisht levizjen e mjeteve të qarkullimit në të. Prania e dëborës e...

Ambulanca përplaset me ‘Benzin’ në Rrogozhinë, plagosen 4 person 2 prej të cilëve në gjendje të rëndë

  Ambulanca përplaset me ‘Benzin’ në Rrogozhinë, plagosen 4 person 2 prej të cilëve në gjendej të rëndë. Ngjarja ndodhi në orët e para të mbrëmjes...

46-vjeçari biznesmen humbi jetën në aksidentin tragjik, vajza bën dedikimin prekës: Babi si na ike, I love you!

Një aksident tragjik u shënua mbrëmjen e djeshme në Rrogozhinë, ku një 46-vjeçar humbi kontrollin e makinë dhe u përplas me trafikndarësen. Aksident rezultoi fatal...

Latest news

- Advertisement -