- Advertisement -

TAG

rryshfet

Nuk justifikuan dot qëllimin e lëvizjes dhe ofruan rryshfet/ Arrestohen dy shtetasit shqiptarë

Ndonëse nuk plotësonin kushtet për të kaluar kufirin dhe të shkonin drejt vendeve të BE-së, sërish dy shtetas kanë këmbëngulur duke synuar të korruptonin...

Latest news

- Advertisement -