- Advertisement -

TAG

Rudina Hajdari

Sheqer…ujë…Rudina Hajdari kandidon në Elbasan dhe tregon recetën “mysybet” si bëhet ballakumja…

Deputetja, Rudina Hajdari do të kandidojë në Qarkun e Elbasanit si anëtare e partisë “Nisma Thurje” për zgjedhjet e 25 prillit. Këtë lajm e...

Rudina Hajdari: “Belshi ka 700 liqene”. Bën lapsusin në mes të emisionit, por reagon në pak sekonda

Politikania e njohur Rudina Hajdari ka qenë e ftuar në episodin e radhës të EXPULS në ekranin e RTV Ora, nga Ronaldo Sharka. Duke folur...

Rudina Hajdari: “Elbasanin e sundojnë 4 banda kriminale. Ja kush i di emrat”

Deputetja Rudina Hajdari në seancë plenare ka deklaruar se në qytetin e Elbasanit sundojnë 4 banda kriminale dhe  sipas saj, këtë fakt e dinë...

Drejt ndarjes me bashkëshortin? Rudina Hajdari: Jemi duke kaluar momente shumë të vështira

  Rudina Hajdari ishte e ftuar në “Shiko kush luan” së fundmi, ku gjatë sfidës “Ndaje ose haje”, u vendos para një pyetje të sikletshme,...

Rudina Hajdari njofton kandidaturën në Elbasan nën siglën “Thurja”. Ja deklarata e saj (Video)

  Deputetja Rudina Hajdari do të kandidojë për zgjedhjet më 25 prill në qarkun e Elbasanit, nën siglën e nismës “Thurje”. Lajmi është bërë i ditur...

Nisma “thurje”: Nuk do të ketë parti politike me Rudina Hajdarin

Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar , pas deklaratave të aktivistit të Nismës "Thurje", Pano Soko se nuk do të vazhdojë më bashkëpunimi mes tyre. Soko...

Latest news

- Advertisement -