- Advertisement -

TAG

Rudina Magjistari

Moderatorja Rudina Magjistari i kthehet me lezet ndjekëses që e ofendoi në rrjetet sociale

Moderatorja shumë e dashur e ekranit shqiptar, Rudina Magjistari, së bashku me partnerin dhe vajzën e tyre kanë udhëtuar drejt Brezovicës, në Kosovë, ku...

Latest news

- Advertisement -