- Advertisement -

TAG

rus

Arrestohet rusi në hotelin ku po rrinte/ Refuzonte të bënte pagesën

Një rus me shtetësi gjermane është arrestuar pasi kishte refuzuar të dal nga hoteli në të cilin kishte qenë i akomoduar dhe nuk e...

Dilte natën dhe… Shqipëria dëbon diplomatin rus

  Shqipëria ka shpallur “non grata” dhe ka dëbuar një diplomat rus në Tiranë. Ministria e Punëve të Jashtme të Shqipërisë njoftoi sot, se ka...

Latest news

- Advertisement -