- Advertisement -

TAG

Ryshfet

“Rasti i “Tires” nuk është institucional, por vetëm individual”, flet për herë të parë mjekja që trajtoi pacienten te ‘Shefqet Ndroqi’

Mjekja që ka trajtuar pacienten, familjarëve të të cilëve iu është marrë 8 milionë lekë për t'i bërë shërbimet në spital ka folur për...

Ja kush është infermierja që u arrestua sot, merrte rryshfet tek ‘Shefqet Ndroqi’ bashkë me dy infermiere të tjera

Personi në foto është Sidorela Çela, infermierja që u arrestua sot së bashku me dy infermieret e tjera dhe një sanitare, pasi dyshohet se...

Latest news

- Advertisement -