- Advertisement -

TAG

saimir boçi

Ndahet nga jeta Saimir Boçi. Dedikimi prekës i deputetit Luçiano Boçi

Është ndarë nga jeta Saimir Boçi një ndër personazhet karizmatikë të qytetit të Elbasanit.  Ish futbollist, kronikan dhe mësues, Saimir Boçi u nda nga...

Latest news

- Advertisement -