- Advertisement -

TAG

Sajmir Mecai

“Ik ore, më lini rehat”, përplaset me gazetarët shtetasi që përdhunoi gjyshen 89-vjeçare

Ka mbërritur në Gjykatën e Lushnjes Sajmir Mecani, shtetasi i cili akuzohet se ka dhunuar dhe përdhunuar gjyshen 89-vjeçare. Një ngjarje tepër e rëndë që...

Latest news

- Advertisement -