- Advertisement -

TAG

sali berisha lider demokrat

Berisha feston ditëlindjen. Sa vjeç bën lideri historik i demokratëve që nuk e njeh ‘tërheqjen’

Ish-kryeministri Sali Berisha feston sot ditëlindjen e tij të 76-të, ndërkohë që këtë lajm e ka ndarë dhe vetë me ndjekësit e tij në...

Latest news

- Advertisement -