- Advertisement -

TAG

Sali Berisha

“Berisha është marrë personalisht me burgosjen dhe mbajtjen time në burg”, Nano komenton ish-kryeministrin

Fatos Nano, ish-kryeministri i Shqipërisë, ka hedhur akuza mbrëmjen e sotme për ish-kryeministrin Sali Berisha, për sa i përket burgosjes së Nanos në vitin...

Latest news

- Advertisement -