- Advertisement -

TAG

sanitare

“Hajde më jep pak ujë.Hajde më vrit me duart tuaja dhe ik”, sms-të e reja nga skandali tek Shefqet Ndroqi

Sanitarja Tire Alldërvishi që pretendonte se ishte infermiere në spitalin Covid 2 dhe infermierja e Covid 1, Ronida Hysa, janë arrestuar dhe akuzuar pasi...

Del sot para Gjykatës, zbardhet dëshmia e Tire Alldërvishit përpara Policisë: Jam e tronditur, do të flas…

59-vjeçarja Tire Alldërvishi, nuk ka thënë asnjë fjalë përpara Oficerëve të Policisë Gjyqësore. Sanitarja është shoqëruar për në komisariat gjatë mesnatës të së martës,...

Policia arreston sanitaren, mashtroi duke i marrë 8 milion lekë vajzën e pacientes që ndërroi jetë

  Policia e Tiranës ka arrestuar sanitaren Tirsa Alldervishi, pasi akuzohet se ka mashtruar vajzën e një pacienteje në spitalin Covid-2. Skandali u publikua nga...

Latest news

- Advertisement -