- Advertisement -

TAG

Sarandë

Automjeti përplas këmbësoren/ E aksidentuara e shtrirë në mes të rrugës duke pritur ambulancën

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të mërkure në lagjen nr.1., në qytetin e Sarandës ku një automjet ka përplasur një këmbësore. Bëhet me...

Autor i 10 vjedhjeve të ndodhura në Sarandë, arrestohet 20-vjeçari

Sarandë Kapet dhe vihet në pranga një 20-vjeçar, i dyshuar si bashkautor i 10 vjedhjeve të ndodhura në Ksamil dhe Sarandë. Në muajin nëntor është vënë...

Arrestohet 45-vjeçari, vodhi supermarketin ku punonte

Një 45 vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pai akuzohet për vjedhje. Në pranga ka rënë shtetasi T. RR., 45 vjeç, banues në Sarandë. Ky...

Manovroi automjetin mbrapsht për ta parkuar/ 28-vjeçari aksidenton këmbësorin

Një aksident ka ndodhur këtë të enjte në Sarandë, ku një 28 vjeçar me inicialet F.B ka aksidentuar një këmbësor. Konkretisht shtetasi i cili...

Tërmet i fortë në Sarandë, ende e paqartë magnituda e tij

Banorët kanë ndjerë lëkundjet rreth orës 13:50, ndërsa nuk ka raportime për dëme. Është ende e paqartë epiqendra dhe magnituda e tërmetit. Vijon…

Tmerrohen kalimtarët në Sarandë, një person gjendet i vdekur në mes të qytetit. Emri

Një person është gjetur i pajetë në mes të rrugës mëngjesin e sotëm në Sarandë. Mësohet se trupi i pajetë është gjetur në lagjen...

60-vjeçari ngacmon seksualisht të miturën,procedohet në gjendje të lirë

60 vjeçari, banues në Sarandë, sipas policisë, ka ngacmuar seksualisht një 15 vjeçare. Sipas policisë, shtetasi, B.O., 60 vjeç po procedohet në gjendje të lirë. Po...

Dyshohet se i vodhi paratë klientes, nisin hetimet për përgjegjësen e bankës

Përgjegjësja e një banke të nivelit të dytë në Sarandë është vënë në hetim nga policia pasi u kallëzua nga një kliente se i...

Latest news

- Advertisement -