- Advertisement -

TAG

seks

Hyri në banesën e 20-vjeçares dhe tentoi ta bënte me dhunë, bie në pranga ”manjaku”

Një 44-vjeçar është arrestuar nga Policia e Lushnjës pasi ka tentuar që të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një 20-vjeçare, pasi ka hyrë...

25-vjeçarja abuzon seksualisht me një 16-vjeçare në Vorë. “Më mashtroi e më çoi tek shtëpia e saj”

Një rast i rëndë raportohet nga Vora. Mësohet se një 16-vjeçare ka kallëzuar në polici një 25-vjeçare për të cilën ajo thotë se e...

Latest news

- Advertisement -