- Advertisement -

TAG

Sekuestrim

U sekuestrohen 6 milionë euro pasuri 4 biznesmenëve shqiptarë në Itali/ Paratë ua gjetën në kuti kartoni dhe kavanoza

Autoritetet e Policisë Financiare Italiane kanë sekuestruar 6 milionë euro pasuri 4 shtetasve shqiptarë në Torino. Gjatë sekuestrimit janë gjetur grumbuj para të thata...

300 kilogramë kokainë të sekuestruara/ Si u zbuluan shqiptarët nga Dea amerikane?

Një operacion i madh antidrogë është zhvilluar në Greqi ku është sekuestruar një sasi e madhe kokaine. Spas mediave greke bëhet fjalë për 300 kilogramë...

Arrestohet 38-vjeçari, po transportonte 800 kilogramë duhan

E. A., 38 vjeç, banues në Grudë Fushë të Malësisë së Madhe u arrestua në aksin rrugor Kukës-Morinë duke drejtuar furgonin me duhanintë ngarkuar...

Arrestohen dy persona/Sekuestrohet lënda narkotike e dyshuar si cannabis sativa

Goditet një tjetër rast i veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve në Kurbin. Sekuestrohen  7.8 kg lëndë narkotike e dyshuar cannabis sativa, policia vë në...

Latest news

- Advertisement -