- Advertisement -

TAG

selanik

Gjimnazisti bie nga kati i tretë i shkollës, transportohet me urgjencë në spital në gjendje të rëndë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Selanikut në Greqi, ku një nxënës ka rënë aksidentalisht nga kati i tretë i shkollës. Mediat...

Shokon me deklaratën vëllai i dy motrave që u vranë: Lindën 10 fëmijë me Përparimin dhe i kanë shitur në Selanik

  Bashkim Metani, vëllai i dy motrave që u ekzekutuan në zonën e Astirit në Tiranë, ka bërë një dëshmi trondítëse gjatë ditës së sotme,...

Asnjë identitet i tij nuk gjendet në TIMS-in e Shqipërisë dhe rezulton i arratisur nga burgu Kasandrës/ Arrestohet shqiptari në Greqi

Autoritetet policore te Selanikut kanë njoftuar se kanë bërë të mundur arrestimin e 36-vjeçarit shqiptar, i cili mbante një armë të tipit pistoletë dhe...

Latest news

- Advertisement -