- Advertisement -

TAG

selimi

Sot Thaçi dhe Krasniqi përballen për herë të parë me Hagën

Në këtë javë ish-krerët e UÇK-së :Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Rexhep Selimi dhe Jakup Krasniqi do të paraqiten për herë të parë në...

Latest news

- Advertisement -