- Advertisement -

TAG

serbe

Plas sherri mes shqiptarëve dhe serbëve, plagosen dy persona

Një përleshje e dhunshme ka ndodhur në Graçanicë mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:00 në restorantin e quajtur “Bella Vista”, ku janë plagosur dy...

Kërcënoi shqiptarët dhe malazezët se do t’u priste kokën, ‘fashistja’ serbe e pëson keq

Opinioni malazez dhe ai shqiptar në Mal të Zi janë tronditur nga një video e shfaqur në rrjetet sociale, ku një shtetase e quajtur...

Latest news

- Advertisement -