- Advertisement -

TAG

serbet

Grenell: Marrëveshja midis shqiptarëve dhe serbëve po zbatohet

I dërguari special i SHBA-së për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, është shprehur në një postim në Twitter se marrëveshja ekonomike e nënshkruar në...

Ish-ushtari serb:”U vranë 140 shqiptarë dhe u dërguan në shkritore. Serbët e Kosovës përgjegjës në 90% të rasteve për gjenocin ndaj shqiptarëve ”

Një ushtar serb gjatë kohës së masakrave të ndodhura në Kosovën e viteve '90 , ka dhënë dëshmi të ndryshme si për televizionin...

Latest news

- Advertisement -