- Advertisement -

TAG

sergi roberto

Mbrojtësi i Barcelonës infektohet me Covid-19

Sergi Roberto, futbollisti i Barcelonës, ka rezultuar pozitiv ndaj Covid. Barca raportoi të Mërkurën se Roberto “është mirë me shëndet dhe është izoluar në shtëpi”. Deklarata...

Latest news

- Advertisement -