- Advertisement -

TAG

SHÇBA

Arrestohen 2 punonjës policie dhe 2 doganierë gjatë operacionit “Transportuesi”

SHÇBA dhe strukturat e tjera ligjzbatuese arrestuan në flagrancë 2 punonjës policie, 2 doganierë dhe 1 shtetas për kontrabandë e shpërdorim detyre në Korçë,...

Latest news

- Advertisement -