- Advertisement -

TAG

shembje

Shembet rruga që lidh disa fshatra me qytetin e Librazhdit

  Shembet rruga që lidh disa fshatra me qytetin e Librazhdit. Masive të mëdha gurësh dhe inertesh kanë bllokuar rrugën që lidh fshatrat Gurëshpatë, Vila, Qafë...

“Pushtohet prefektura”/Nisin aplikimet për dëmet e tërmetit në Durrës

Kjo është pamja që ofrohet këtë mëngjes në qendër të qytetit të Durrës, pranë godinës së Prefekturës së qarkut ku ndodhet dhe zyra e...

Tiranë/ IKMT shemb 17 objekte në lotin dy të Unazës së Madhe

https://www.youtube.com/watch?v=Quu5drn6s1M

Tiranë/ IKMT shemb 17 objekte në lotin dy të Unazës së Madhe

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur sot fazën e re të prishjeve në gjurmën ku do të ndërtohet Unaza e Madhe e...

Latest news

- Advertisement -