- Advertisement -

TAG

Shërbim Meterologjik

Rënie inertesh e gurësh, shembje rruge dhe ndërprerje e energjisë elektrike/ Ja cilat janë dëmet që kanë shkaktuar reshjet e shiut

Informacion date 01.02.2021 Në qarkun Elbasan kemi pasur reshje shiu me intensitet mesatar në të gjithë qarkun dhe sipas të dhënave të Shërbimit Metereologjik gjatë...

Latest news

- Advertisement -