- Advertisement -

TAG

sherr djem

Sherr mes të rinjve/ 27-vjeçari mbledh ‘grupin e çunave’ dhe bën për spital një person

  Një 27-vjeçar është arrestuar nga policia pasi së bashku me katër persona të tjerë kanë goditur me sende të forta një tjetër person, i...

Latest news

- Advertisement -