- Advertisement -

TAG

sherr police gazetare

Plas sheri mes policëve dhe gazetarëve në mes të lokalit. “Nuk më plas k.. çfarë je (Sherri kthehet në personal, kërkojnë dhe përforcime)

Një incident qesharak për nga rrethanat, por shqetësues për mesazhin që jep, ka ndodhur natën mes të enjtes dhe të premtes mes një grupi...

Latest news

- Advertisement -