- Advertisement -

TAG

sherr thika

Sherr me thika dhe me sende të forta mes të rinjve, dy persona përfundojnë në spital

Një konflikt mes disa personave ka ndodhur në qytetin e Korçës. Policia raporton se ka arrestuar në flagrancë të shtetasit E. B., 30 vjeç,...

Latest news

- Advertisement -