- Advertisement -

TAG

sherr

Ishte duke pirë kafe/ Të rinjtë futen në një lokal dhe bëjnë për spital një person

Një sherr mes disa të rinjve ka ndodhur ditën e sotme në rrugën “Gjergj Araniti”, Vlorë. Mësohet se dy persona kanë hyrë në një...

Plas sherri mes shoferëve, plagoset njëri prej tyre me armë zjarri

Një person është plagosur me qytën e armës, pas një sherri midis disa personave në Tiranë. Sipas informacioneve, sherri ka nisur pas përplasjes së dy...

Sherr mes fqinjëve, arrestohet autori që terrorizoi banorët me automatik

  Një sherr me armë mes fqinjëve ka terrorizuar Kukësin, pasditen e kësaj të premteje. Burime nga policia bëjnë me dije se është parandaluar një...

Nuk ishte Don Xhoni, ja kush është këngëtari që u rrah nga Finem

Këngëtari Santi ka pranuar se ishte ai që u dhunuar nga reperi Finem dhe disa persona të tjerë. Ai u shpreh se ngjarja ka ndodhur...

Kapet adoleshenti që qëlloi me thikë 18-vjeçarin

Arrestohet adoleshenti që plagosi me thikë 18-vjeçarin Klajdi Gjergji mbrëmjen e sotme në Kurbin. Policia njofton se rreth orës 18:00, në rrugën e fshatit Sanxhak,...

Sherr në një familje, vjehrri rreh dy nuset. Djali e bën për “spital”

Një sherr në familje ka ndodhur në fshatin Buçimas në Pogradec. Një 32-vjeçar E. M. është arrestuar nga policia pasi ka ushtruar dhunë ndaj...

Dalin pamjet e patransmetuara të sherrit Fation-Eri: Të ngre në ajër, o legen m*ti

Në puntatën e sotme të emisionit të njohur të përputhjes së çifteve, janë publikuar disa pamje të patransmetuara të sherrit mes Fationit dhe Erit...

Po pinin kafe ‘për bukuri’, shoku i ngul thikën papritur mikut të tij (Foto nga vendngjarja)

Një konflikt i pazakontë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës, ku dy të njohur të cilët ishin duke konsumuar një kafe,...

Sherr i madh tek Çani/ Ujku i Cërrikut revoltohet me Ujkun e Shijakut, çohet nga karrigia dhe bëhet gati të konfliktohet fizikisht

  Të ftuar në studion e emisionit Zonë e Lirë mbrëmjen e djeshme ishin Ujku i Cërrikut, Ujku i Shijakut dhe Ujku i Fierit. Por...

Sherr mes ‘krushqve’ natën e ndërrimet të viteve, policia nis arrestimet dhe procedimet. Komunikata

  Zbardhet plagosja me armë zjarri e ndodhur ditën e djeshme në Vlorë, një sherr mes dy familjeve, fëmijët e të cilave kishin një lidhje....

Latest news

- Advertisement -