- Advertisement -

TAG

Tirane

Ulen pagat gjatë këtij 3 mujori, zjarrfikësi zbulon ”njëmijë të zezat” e shërbimit

  Altin Hoxha, pjesë e ekipit zjarrfikës, ka dhënë detaje lidhur me problemet që ata përballen gjatë punës së tyre, duke marrë shkas nga ajo...

Shpërndanin lëndë narkotike, në pranga 2 persona

1 kg e 117 gramë kokainë janë sekuestruar nga policia pas një operacioni në kryeqytet. Sipas informacioneve në kuadër të operacionit policor të koduar “Urur”,...

Grabitja e zyrave të OSHEE/Policia jep detajet, çfarë vodhi autori

Policia ka dhënë detaje lidhur me grabitjen e një zyre të OSHEE në afërsi të Pazarit të Ri që u konstatua mëngjesin e sotëm....

LAJM I FUNDIT/ Aksident me vdekje në Tiranë, mjeti përplas këmbësorin

Një aksident me vdekje ka ndodhur vetëm pak çaste më parë në zonën e Astirit në Tiranë, ku një mjet i tonazhit të rëndë...

Ekzekutimi i Behar Sofisë, burime nga grupi hetimor: Vrasësi u largua me biçikletë nga vendngjarja

Vrasja e Behar Sofisë vijon të rrethohet me mister, ndërsa të dhënat nga grupi hetimor dhe prokuroria thonë se hetimet për momentin janë duke...

I veshur me kostum sportiv të errët, e priti Behar Sofinë disa ditë te dera e pallatit. Kamerat ‘kapin’ autorin e vrasjes së ‘Padrinos...

Kamerat e sigurisë së pallatit ku banonte Behar Sofia, 66 vjeçari që u ekzekutua paraditen e djeshme me armë zjarri te Piramida, kanë filmuar...

Aksident në autostradën Durrës-Tiranë, makina përplas për vdekje 60-vjeçarin

Një aksident i rëndë është regjistruar mesditen e kësaj të enjteje në autostradën Durrës-Tiranë, ku një automjet ka përplasur për vdekje një këmbësor. Burimet zyrtare...

Ky është Behar Sofia që ekzekutuan me silenciator

Behar Sofia, një emër mjaft i njohur për policinë dhe drejtësinë, u ekzekutua në një atentat mafioz mëngjesin e sotëm vetëm pak metra larg...

EMRI/ Kush është personi që u ekzekutua me armë në mes të Tiranës

Një atentat i tipit mafioz ka tronditur Tiranën gjatë mëngjesit të sotëm, ku një person është ekzekutuar me dy plumba, në afërsi të Rrugës...

Plagoset me dy plumba një person në rrugën e Elbasanit, dyshohet që autori të ketë përdorur silenciator

Një plagosje me armë ka ndodhur paraditen e sotme në rrugën e Elbasanit në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur pranë Piramidës në kryeqytet, ndërkohë që burimet...

Latest news

- Advertisement -