Tea dhe Bearti kanë realizuar një set fotografik së bashku.

Ish-konkurrentja e emisonit “Përputhen”, Tea Trifoni, është duke shijuar mjaft shumë lidhjen e dashurisë me Beartin.
Ndonëse kjo romancë e çiftit u kritikua tej mase dhe u cilësua si tradhëti ndaj Andi Shehut, ata shihen çdo herë e më të lumtur në krahët e njëri tjetrit.

Çifti së fundmi ka realizuar një set fotografik profesional, dhe sigurisht se do t`i ndajnë imazhet së shpejti në rrjete sociale.

Bearti ka zbuluar pak nga prapaskenat e këtij seti fotografik në llogarinë e tij në Instagram, teksa shkruan krahas videos një dedikim për Tean.

“Të pëlqeva që në momentin e parë që të pashë. Thashë ‘Ajo është tigreshë, më përket mua’”, shkroi ai.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu