Çifti Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi kanë realizuar një fotosesion, që është i pari për ta si çift.

Dyshja u bënë të famshëm nga pjesëmarrja në emisionin “Përputhen”, ndërsa më pastaj edhe me ‘zhurmën’ kur e konfirmuan lidhjen.

Kjo ngase Tea doli si çift me Andin, por rezultoi të jetë në lidhje me Beartin.

Tashmë ata i kanë lënë pas të gjitha kritikat dhe po e shijojnë të lumtur lidhjen, pa u fshehur më në publik.

Në fotosesionin e ri, çifti duken për mrekulli teksa pozojnë krah njëri-tjetrit, teksa të dy ishin veshur në të zeza.

Tea dukej joshëse me xhaketën me dekolte të hapur, në të cilën tregonte reçipetat.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu