Ish-konkurentja e Për’Puthen, Shqipe Hysenaj filloi të publikonte një sërë lajmesh dhe informacionesh mbi disa konkurentë që aktualisht janë pjesë e emisionit.

Njëra prej tyre ishte edhe Tea, ku sipas Shqipes ajo kishte një lidhje jashtë emisionit me Beartin ish-konkurentin e emisionit Për’Puthen.

Ndërkohë Tea në disa video të postuara në rrjetin e saj social Instagram, ka bërë me dije se ajo nuk kishte asnjë lidhje me Beartin. Ka mohuar çdo informacion që Shqipja ka publikuar dita-ditës.

Por fotot që motra e Beartit ka postuar tregojnë tjetër gjë. Deklarata e Teas në këtë rast bie menjëherë poshtë, pasi fotot tregojnë gjithçka:

 

Nga Mikela Mike

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu