Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi, prej disa muajsh po shijojnë romancën e tyre të dashurisë, edhe pse pak kohë më parë e konfirmuan se janë bashkë.

Edhe pse Tea doli nga emisioni “Për’puthen” me Andin, që të njiheshin më mirë jashtë, në fakt e vërteta qëndronte ndryshe. Tea kishte nisur prej kohësh një lidhje me ish-konkurrentin nga Kosova, Beart.

Që kur vendosën që të bënin publike romancën e tyre, ata nuk fshihen më. Bearti herë pas here poston foto ku shfaqet bashkë me të dashurën e tij. Madje kanë treguar se janë mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Mbrëmjen e shkuar, Bearti ka treguar një anë shumë romantike të tijën. Ai ka postuar në “Instastory” një fotografi ku shfaqet duke u puthur në buzë me Tean. Pozën në fjalë ai e ka shoqëruar me një këngë mjaft romantike,  “Just the two of us” të Grover Washington Jr. dhe Bill Withers.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu