Banorët kanë ndjerë lëkundjet rreth orës 13:50, ndërsa nuk ka raportime për dëme. Është ende e paqartë epiqendra dhe magnituda e tërmetit.

Vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu