Një tjetër aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në rrugën e Kombin në afërsi të Fangut.

Dyshohet se si pasojë e aksidentit dy persona kanë mbetur të plagosur.

Ndërkohë policia dhe ambulanca ndodhet në vendin e ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu