Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së martës në Gjirokastër, ku një makinë e OSHEE ka përfunduar në lumin Drino, ku si pasojë kanë humbur jetën dy punonjësit.

Burimebëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në pranë fshatit Lazarat, ku bëhet me dije se në makinë kanë qenë dy punonjësit e OSHEE Selfo Kllafa dhe Ismet Isaraj.

Ndërkohë vijon operacioni për nxjerrjen e trupave nga polumbarët e RENEA-s

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu