Vdekja e parakohsme e 28-vjeçares shtatzënë, e shtruar prej disa ditësh në spitalin COVID1, ka tronditur jo vetëm familjarët, por gjithë opinionin publik në Shqipëri. Megjithatë, ata që e ndjejnë më shumë largimin e saj janë familjarët e afërt. Nëna e 28-vjeçares, e tronditur nga dhimbja, ka bërë një postim prekës në Facebook. Ajo ka postuar edhe foton e vajzës, ku në pak rreshta shpreh dhimbjen e madhe që e ka kapluar

Ajo shkruan:

U bë dhe shpirti mamiit ëngjëll… o zooot.
Kujtojmë se Emanuela Dalipi, ishte në muajin e pestë të shtatëzanisë dhe ndërroi jetë në operacion pas hemorragjisë së brendshme që kishte pësuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu