Këngëtari i njohur grek, Lefteris Pantazis ka bërë një deklaratë të fortë në lidhje me femrat duke theksuar se është adhurues i seksit të kundërt dhe këtë nuk e ka mohuar kurrë. Në një intervistë me Chrysla Georgakopoulou, ‘mbreti i natës’ nuk ka hezituar të flasë për jetën e tij seksuale duke thënë:

” Unë mund të kem shkuar me më shumë se 4,000 femra.  Ato vinin vetë në dhomën e zhveshjes.Me gjithë këto zonja me të cilat kam qenë, i falënderoj shumë sepse edhe ata kaluan një kohë të mirë me mua dhe unë kalova mirë ”.

Kujtojmë se Lefteris Pantazis është këngëtar i hiteve të shumta greke, të cilat dëgjohen dhe në Shqipëri si, ‘Tope, tope o papagalos’ dhe ‘ M’agapas S’agapw poli’.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu