Një shprehje e Mvelanit në lidhje me vajzat shqiptare se ato “janë materialiste dhe duan X5” ka shkaktuar jo pak debat dhe vajzat u fyen për këtë.

Por Mevlani duket se kaqenë tepër serioz në deklaratën e tij, pasi jo vetëm qëe nuk ka kërkuar falje, por së fundmi është frymëzuar edhe për një këngë.

Në bashkëpunim me Julin, ata kanë publikuar këngën e tyre të quajtur “X5”. Mesazhi i këngës lidhet pikërisht me materializmin e femrave të dhëna pas luksit.

Me interes pritet reagimi i vajzave të Përputhen në lidhje me këtë këngë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu