Një foshnjë pesë muajshe gjeti vdekjen pasi një burrë që donte të vetëvritej u hodh nga kati i 17 i një pallati duke rënë mbi karrocën e bebit dhe duke vdekur të dy para nënës së foshnjes.

Incidenti i tmerrshëm ndodhi në qytetin jug-perëndimor të Voronezh , në Rusi dhe u kap nga një kamera mbikëqyrëse në rrugë.

Pamjet tregojnë një nënë që po shtynte karrocën duke ecur së bashku me foshnjën e saj Ilya brenda kur ndodhi ngjarja e tmerrshme.
Ajo kthehet që të kalojë nga ana tjetër e rrugës, kur burri bie në karrocën e fëmijës duke e bërë copa dhe foshnja bie në tokë.

“Njeriu që ra mbi karrrocën e foshnjes vdiq, bebi vdiq në ambulancën që po transportohej” bën me dije një nga personat në vendngjarje.

Njerëzit në vendngjarje të shokuar nga ngjarja lajmëruan ambulancën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu