Vdes lideri i Al Kaedes ish krahu i djathte i Osama Bin Laden nga Covidi.

Doktor Ayman Al Zawahiri egjiptian dhe i konsideruar gjithnje si truri i Al Kaedes ka vdekur nga koronavirusi.

Lajmi bëhet i ditur nga agjensi të rëndësishme ndërkombëtare.

Ai ishte 69 vjeç dhe në kërkim ndërkombëtar. infoelbasani.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu