Nënë e bijë nga Librazhdi kanë humbur jetën në spitalin “Shefqet Ndroqi” katër orë njëra pas tjetrës.

Burimet raporton se viktimat janë Safete Leka 93 vjeç dhe Vera Hysa 71 vjeç.

Mamaja mësohet se jetonte në shtëpi me vajzën dhe dhëndrin.

Pas shfaqjes së shenjave të para të Covidit, ato janë nisur menjëherë në spitalin ‘Shefqet Ndroqi’ dhe ishin shtruar prej disa ditësh në spital.

Mësohet se e para ka ndërruar jetë mamaja, e pas 4 orësh ka vdekur edhe e bija.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu